فرق بین مافیا و پدرخوانده را بدانید


آفتاب نیوز :

امین میری بازیگر و کارگردان درباره دلایل حضورش در فصل دوم سریال «فرزندخنده» توضیح می دهد: برای نمایش فیلم «فرزندخنده» مردد بودم. چون در بازی مافیا مهارت زیادی نداشتم و تجربه بسیار کمی در این بازی داشتم اما حضور دوستانم در این سریال یکی از دلایل اصلی حضورم در پدرخوانده 2 و چیزهای دیگر بود. این بود که خودم را در این محیط هم دوست داشتم تماس بگیرید و بازی مافیا را جلوی دوربین تجربه کنید.

خیلی ها از من انتقاد کردند

وی در عین حال خاطرنشان می کند: با اینکه حاضر بودم خودم را به چالش بکشم اما قبل از حضور در این سریال فکر نمی کردم «پدر خدا» چنین مخاطبی داشته باشد که بازیگران را ارزیابی کند. اما تا اینجای کار حضور در این سریال برای من نکته مثبتی بوده و واکنش های بسیار خوبی دیده ام، اما به هر حال قضاوت دو طرف است و بسیاری از تماشاگران بازی من را نپذیرفتند و به شدت از من انتقاد کردند و حتی بسیاری از بازیکنان به شرکت کنندگان این سریال توهین می کرد، اما از آنجایی که تجربه بازی در نقش های منفی را داشتم، این توهین ها برایم تازگی نداشت، بنابراین راحت تر آنها را تحمل کردم.

میری در ادامه می گوید: البته باید به این نکته هم اشاره کنم که وقتی در یک نقش منفی با واکنش های شدیدی مواجه می شوید برایتان خیلی خوشایند است؛ این موضوع برایتان جالب است. زیرا این اتفاق نشان می دهد که شما توانسته اید نقش خود را به خوبی ایفا کنید و آن نقش با مخاطب ارتباط برقرار کرده است، اما در مورد پدرخوانده اینطور نیست، زیرا شما با خود واقعی خود جلوی دوربین می روید و آن خود واقعی شما ارزیابی می شود و می تواند بسیار ترسناک و حتی ناراحت کننده باشد.

پدرخوانده فقط یک بازی است، آن را جدی نگیرید

بازیگر سریال های «مختارنوما»، «نجلا»، «گیلدخت»، «آخمس» و «تیراموح» همچنین تاکید می کند: من به شخصه از این واکنش ها عصبی نمی شوم و فکر می کنم مخاطب حق دارد وقتی واکنش نشان دهد. . یک برنامه را با هیجان دنبال کنید خب مثل این که این هیجان برای ما در طول بازی وجود دارد و ممکن است برخورد سختی با هم تیمی هایمان داشته باشیم اما این برخوردهای خشن مربوط به لحظه است و لزوما بعد از بازی ادامه نخواهد داشت. ای کاش مخاطب به این نکته توجه می کرد که این یک بازی است و اینقدر جدی گرفته نمی شد.

در همین حال بازیگر پدرخوانده می گوید: یکی از دغدغه هایی که من و سایر بازیگران سریال پدرخوانده داشتیم این بود که حضور در این سریال چه تاثیری بر عملکرد حرفه ای ما به عنوان بازیگر یا کارگردان و نگاه تماشاگران به ما دارد. .. زمان زیادی از پخش این سریال نمی گذرد اما باید بگویم «پدرخوانده» تا به حال تجربه جالبی برای من بوده است.

تفاوت بین “مافیا” و “پدرخوانده”

این بازیگر درباره تفاوت تجربه بازی «مافیا» مقابل دوربین نیز می گوید: یکی از نکاتی که شاید کمتر به آن توجه شده این است که بازی مقابل دوربین با بازی در جمع دوستانه کاملا متفاوت است. در حین ضبط مجموعه «پدر خدا» ساعت ها بازی کردیم و از آنجایی که هر سه بازی را پشت سر هم انجام دادیم، اینطور شد که بازی سوم را ساعت 2 بامداد شروع کردیم. وقتی قسمت اول سریال فیلمبرداری شد، ساعت 8 صبح در لوکیشن بودیم و ساعت 5 صبح روز بعد تمام شد. مشخص است که این شرایط و وجود خستگی قطعا روی بازی ما تاثیر می گذارد.

امین میری در پایان سخنان خود به دلایل محبوبیت سریال «پدرخوانده» نیز اشاره می کند: بازی مافیایی یک بازی جذاب، پرطرفدار و چالش برانگیز برای همه است و حتی بینندگانی که «پدرخوانده» را در خانه تماشا می کنند، می توانند تبدیل به این شوند. یک گیمر. . بازیکنان با چشم بند. و خود را در چالش بازی قرار دهید. از طرفی فضای مرموز این بازی، برنامه «پدرخوانده» را به یک برنامه معمایی تبدیل کرده است و شاید یکی از دلایل اصلی موفقیت سریال «پدرخوانده» همین موضوع باشد.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما